koltuk tamiri ankara

Koltuk Tamiri

Atölyemizde her model koltuk takımı döşeme ve koltuk tamiri işlemi yapılmaktadır. Erkan Koltuk Döşeme atölyesi olarak amacımız; iş yapıyor olmak değil, kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktır.

Koltuk takımını bir kenara atmak yerine yenileyip kullanmak hem aile hemde ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Yeni koltuk takımına göre daha uygun fiyata çıkan koltuk yenileme, aşina olduğunuz koltuk takımından ayırlmadan bir kaç yıl daha kullanabilmenize olanak sağlamaktadır.

İşimizi ve müşterilerimize değer vererek yapıyoruz. Koltuk tamiri ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Koltuğunuz eskidiğinde koltuk yüzü değiştirmek için koltuk tamiri firmalarına ihtiyaç duyarsınız koltuk takımınızı en kaliteli ve en hızlı şekilde yüz değişimi yaptırmak isterseniz Erkan Koltuk Döşeme sizin için burada. Ankara'nın her noktasına hizmet vermekteyiz. İşinde uzman ekibimiz koltuk takımlarınızı inceleyerek fiyat vermektedir, yüz değişimi olacak koltuk takımınız evinizden alınır atölyemizde profesyonel işçilik ve kaliteli malzemeler ile yenilenir adresinize teslim edilir.

Erkan Döşeme; koltuk kaplama, deri koltuk kaplama ve deri koltuk döşeme, kumaş değişimi, kumaş koltuk kaplama, işlerinizde deri kumaş yenileme, koltuk yüz değişimi, gibi her türlü koltuk tamiri. Tekli koltuk kaplama, tekli koltuk döşeme, tekli koltuk kılıf değişimi, berjer koltuk kılıf değişimi, berjer koltuk tamiri, tekli koltuk yenileme, berjer koltuk döşeme işleriniz ve kırık koltuk tamiri ve koltuk, tamir koltuk işlerinizde atölyemizde hizmetinizdeyiz.

Detaylı bilgi için:

Hemen Ara