Sektörde 21. Yıl

Firmamız 1998 yılında sektöre adımını atmıştır. Gelişen koltuk-kanepe döşeme sektörünü yakından takip ederek yoluna devam etmektedir. Bu zamanda birçok başarılı işe imza atarak 21 yılda yerini sağlamlaştırdı. Firmamız koltuk döşeme, oturma grubu, kanepe, çekyat döşeme, köşe takımları, yatak başı, puf, bahçe minderi, şark köşesi, duvar döşeme ve yer minderi, sandalye yüzü değiştirme, döşemelik kumaş ve koltuk tamiri konularında siz sayın müşterilerimize hizmet vermektedir. Her türlü mobilya, koltuk, sandalye, boya ve cila işleri yapılmaktadır. Firmamız yazılı ve görsel basında reklamlarıyla 21 yıldır tanınmakta ve halen de reklamlarına devam etmektedir. Firma olarak siz değerli müşterilerimize hizmek vermek bizim bizim için bir gururdur.

Neden Biz?

Profesyonel bir şekilde hizmetlerini Ankara'da sürdüren firmamız sizlere oldukça geniş bir yelpazede hizmetler sunmaktadır…

%100 Müşteri Memnuniyeti

Bizler müşteri kaybetmektense para kaybetmeyi tercih eden bir firmayız. Ticari kaygıdan uzak çalışma prensibimiz ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile yanınızdayız.

Uzman ve Deneyimli Kadro

Uzmanlığını kanıtlamış olan personellerimizin her biri kendi alanlarında sektörün liderleri arasında yer almaktadırlar. Daha önce görmediğiniz hizmetlerin sahibi olacaksınız.

Çözüm Odaklı Yaklaşım

Erkan Döşeme olarak amacımız müşterilerimizin firmamıza sadakatini sağlamaktır. Bu amaçla çözüm odaklı bir yaklaşım ile satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da sorunlarınıza çözüm bulmaktayız.

Ücretsiz Nakliye ve Servis

Müşterilerinin cebini düşünen bir anlayış ile hizmet veren firmamız sizlere ücretsiz nakliye ve servis hizmetleri vererek cebinizden büyük meblağların çıkmasının önüne geçmektedir.

Garantili Hizmetler

Müşterilerimizin hizmet sürecinde bir mağduriyet yaşamamaları amacıyla tüm hizmetlerimizi garanti kapsamı altına alıp, müşterilerimizin kafasında tek bir soru işareti dahi kalmamasını sağlıyoruz…

Güçlü Referanslar

21. yılımızı kutluyoruz. Sektörün en köklü firmaları arasındayız. Bu köklü tecrübemize dayanarak sahip olmuş olduğumuz referanslarımız hizmet kalitemizi kanıtlayan en büyük göstergedir.

Hızlı Teklif AL

Kaliteli, lüks, göze hitap eden ve dayanıklı, konforlu malzeme seçerek siz müşterilerimize iyi hizmeti sunmak için gayret etmekteyiz.

WhatsApp