koltuk döşeme ankara

Koltuk ve Berjer Döşeme

Ev veya iş yerinizde senelerce hizmetinizi gören ürünlerin yıpranması veya çeşitli şekillerde zarar görmesi halinde her bakımdan tamiri firmamızca yapılabilmektedir. Koltuk, oturma grubu, ofis koltukları, sandalyeler ve diğer tüm döşeme ürünlerinin tamiri firmamızca gerçekleştirilmektedir.

Yıpranmış ve/veya fiziksel olarak hasar görmüş koltuk ve diğer döşeme ürünleriniz için her türlü yenileme işlemleri ile hizmetinizdeyiz. Eskidi diye çöpe atmak yerine, bu eşyaları çok iyi biçimde değerlendirebilirsiniz. Yüksek kalitedeki işçilik ve materyal ile, koltuklarınızı satın aldığınız günkü kondüsyonuna geri döndürüyoruz.

Özellikle eski ve çok kullanılan koltukların ortak problemi süngerlerinin zarar görmesidir. Belli bir tarihten önce satın aldığınız koltukların hemen hepsinde eski teknoloji ile üretilmiş kalite seviyesi düşük süngerler kullanılmıştır ve bu süngerlerin zaten uzun ömürlü olması beklenmeyecektir. Günümüz teknolojisi ise çok farklı standartlarda çeşitli süngerlerin üretilebildiği bir ortamdır. Eğer isterseniz koltuklarınızda, sert, yumuşak, sentetik, naturel, gibi dansitesi değişen süngerler tercih edebilirsiniz. Bu noktada firmamız sizin tercihlerinizi kusursuz biçimde gerçekleştirecektir.

Evinizin en vazgeçilmez eşyası hangisi? İşten geldiğinizde televizyonun karşısında enerji topladığınız o kıymetli eşyanız yıprandı mı? Merak etmeyin, uzun yıllar kullanmış olun veya sadece bir değişiklik isteyin, koltuklarınızla her türlü bakım, yenileme ve onarım işlemlerimizle hizmetinizdeyiz. Yüz değişimi, sünger değişimi, iskelet tamiri, cila, temizlik hizmetlerimizle, koltuklarınızı satın aldığınız güne geri döndürebiliriz.

Detaylı bilgi için:

Hemen Ara