koltuk sünger değişimi ankara

Sünger Değişimi

Koltuk süngerleriniz eskidi mi? Süngerlerinizi değiştirmek mi istiyorsunuz?

Yeni aldığınız bir koltuk takımının oturum süngeri eğer ki kaliteli ve danstesi yüksek ise kullanım ömrü minumum 5 yıl maksimum 7-8 yıldır. Bu sürenin dışında mutlaka ki gevşemeler ve yumuşamalar olacaktır. Bu süre standart kullanımda oluşan deformasyondur. Ayrıca kullanıma bağlı olarak bölgesel yumuşamalar da olmaktadır. Örneğin koltuğunuzda sürekli yattığınız veya oturduğunuz size ait olan bir yeri vardır ve sürekli orayı kullanıyorsunuzdur hatta aile bireyleri dahi en yoğun olarak o bölgeyi kullanıyorlardı ki buda o bölgenin diğer taraflara göre daha çok yumuşamasına sebep olacaktır.

Süngerlerde oluşan bu yumuşamalara çözüm elbette sünger değişimidir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken bir durum var. Eğer ki yumuşayan sadece sünger değil ise süngerin altındaki esnek elastik kolonlarda gereğinden fazla gevşedi ise sadece sünger değişimi işe yaramayacaktır. Bu noktada ne yapılmasına dair net bilgisi Erkan Döşeme atölyesini arayarak döşeme ustalarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Evinizin en vazgeçilmez eşyası hangisi? İşten geldiğinizde televizyonun karşısında enerji topladığınız o kıymetli eşyanız yıprandı mı? Merak etmeyin, uzun yıllar kullanmış olun veya sadece bir değişiklik isteyin, koltuklarınızla her türlü bakım, yenileme ve onarım işlemlerimizle hizmetinizdeyiz. Yüz değişimi, sünger değişimi, iskelet tamiri, cila, temizlik hizmetlerimizle, koltuklarınızı satın aldığınız güne geri döndürebiliriz.

Detaylı bilgi için:

Hemen Ara